Zespół

Prawne rozwiązania dla biznesu

Adam Zając

Radca prawny

Adam Zając

adam.zajac@jgbs.pl
Adam Zając

Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze przedsiębiorców, głównie z branży handlowej, ze szczególnym uwzględnieniem sektora FMCG.

Wyróżnia go nowoczesne rozumienie pojęcia „specjalizacji prawniczej”, które łączy z praktyką i znajomością wszystkich dyscyplin prawa i zagadnień pozaprawnych właściwych dla danej branży.

Doświadczenie zdobywał między innymi w międzynarodowej grupie kapitałowej zajmującej się importem, wsparciem sprzedaży oraz sprzedażą krajową i zagraniczną (Vershold Group), gdzie w niedługim okresie awansował do stanowiska starszego prawnika. Współpracował także z jedną największych polskich kancelarii zajmujących się odzyskiwaniem należności. Posiada również doświadczenie w obsłudze osób fizycznych w szerokim spektrum spraw (cywilnych, rodzinnych, karnych).

Jest absolwentem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na Wydziale Prawa i Administracji oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w Zakładzie Prawa Gospodarczego. Jest posiadaczem prestiżowego certyfikatu językowego International Legal English Certificate, wydawanego przez University of Cambridge ESOL Examinations. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie

Posługuje się językiem angielskim.